Kancelaria OMEGA - obsługa prawna firm w Warszawie

OBSŁUGA PEAWNA FIRM

Kancelarie Prawne Omega oprócz klientów indywidualnych, świadczą także profesjonalną obsługę klientów biznesowych. W każdym z warszawskich oddziałów mogą Państwo uzyskać pomoc oraz informacje o przygotowanych pakietach dla klientów biznesowych. Znając potrzeby naszych klientów przygotowaliśmy kilka pakietów kompleksowej obsługi firm, ale na życzenie jesteśmy w stanie przygotować ofertę dopasowaną do Państwa indywidualnych wymogów.

Zakres usług prowadzonych dla klientów biznesowych:
bieżąca i długofalowa obsługa obrotu gospodarczego, konstruowanie różnego typu umów handlowych, zakładanie i przekształcenie przedsiębiorstw, prawo pracy, prawo własności intelektualnej, prawo gospodarcze i handlowe, prawo mieszkaniowe i spółdzielcze, prawo karne.

Ponadto skutecznie zajmujemy się:

kompleksową windykacją należności na terenie całego kraju i poza jego granicami, monitoringiem spłat należności, sporządzaniem i opiniowaniem umów cywilno – prawnych, skutecznym dochodzeniem odszkodowań komunikacyjnych, reprezentowaniem Zleceniodawcy w postępowaniu sądowym, sporządzanie pisemnych opinii prawnych.

Swoje usługi kierujemy nie tylko do przedsiębiorców działających na polskim rynku, ale również spółdzielni, jednostek samorządu terytorialnego, spółek prawa handlowego, stowarzyszeń i fundacji. Nie ograniczamy się jednak tylko do dużych podmiotów. Swoją ofertę kierujemy również do małych i średnich przedsiębiorstw.

Zapraszamy do skorzystania z usług Kancelarii Omega w jednym z naszych warszawskich oddziałów lub on-line.


Kontakt z nami

Kancelaria Adwokacka | Rozwody | Obsługa prawna firm | Adwokat | Bezpłatne porady prawne
Radca Prawny | Alimenty | Windykacja | Spadki | Prawnicy


PROMOCJE!
Rozwody
Alimenty
Spadki
Porady prawne
Kontakt z prawnikiem
Kancelaria Prawna

ODSZKODOWANIA

Otrzymałeś zaniżone odszkodowanie? Pomożemy Ci uzyskać więcej.

Zgłoś sprawę

Miałeś wypadek w pracy lub w gospodarstwie rolnym? Należy Ci się odszkodowanie z OC.

Zgłoś sprawę